Pomorskie odwiedziło Toruń, Białystok, Katowice i Szczecin

InfoShare Roadshow za nami! Projekt, dzięki któremu zostały zorganizowane warsztaty technologiczne w czterech polskich miastach.

Doświadczeni deweloperzy podzielili się swoją wiedzą - opowiadali między innymi o tym, z jakich bibliotek i mechanizmów korzystają podczas tworzenia wydajnego i skalowalnego oprogramowania. Oprócz części merytorycznej, był też czas na wymianę doświadczeń i rozmowę z prelegentami przy pizzy i piwie. Partnerem wydarzenia była również kampania "Live More. Pomerania", która zaaranżowała strefy chilloutu, w których uczestnicy mogli odpocząć pomiędzy warsztatami oraz poznać ciekawostki dotyczące województwa pomorskiego. Dodatkową atrakcją na stoisku było stanowisko VR, pozwalające uczestnikom na wirtualne odwiedziny na Pomorzu.

- W ramach trasy po Polsce odwiedziliśmy Toruń, Białystok, Katowice i Szczecin - łącznie przebyliśmy aż 1988 kilometrów! Z ankiety, którą przeprowadziliśmy podczas wydarzenia wynika, że najbardziej Wam się poziom merytoryczny i atmosfera warsztatów, a całość meetup-u oceniliście średnio na 8,6/10 - komentuje InfoShare Roadshow Marta Grzyb. - Bardzo Nas to satysfakcjonuje i jednocześnie motywuje do dalszej pracy.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego w przyszłości planowana jest kontynuacja tego typu spotkań.

dsc00153jpg