Województwo pomorskie promuje się na targach pracy FUTURE 3

Targi pracy FUTURE 3 w gdańskim Amber Expo były pierwszą okazją do zaprezentowania szerszej publiczności projektu promocyjnego województwa pomorskiego "Live more. Pomerania".

Podczas targów ponad 2600 zarejestrowanych osób głównie z Trójmiasta, ale też z Olsztyna, Koszalina, Torunia i Bydgoszczy, skąd organizowane były bezpłatne dojazdy, miało okazję zapoznać się z ofertami 43 wystawców. Wśród wystawców znaleźli się również przedstawiciele "Live more. Pomerania".

- Największe targi pracy branży IT na Pomorzu były świetną okazją do pokazania projektu szerszej publiczności i poznania pierwszych reakcji. Dla odwiedzających zorganizowaliśmy mini strefę relaksu, w której można było dowiedzieć się, dlaczego warto zamieszkać i pracować w województwie pomorskim - opowiada Katarzyna Dziewicka z Invest in Pomerania.

Dodatkową atrakcją na stoisku było stanowisko VR, pozwalające uczestnikom na wirtualne zanurzenie się w 6 wybranych pomorskich lokalizacjach w tym m.in. uczestniczenie w przejażdżce rowerowej po Żuławach, przepłynięcie się statkiem po Zatoce Gdańskiej czy spojrzenie z Sea Towers na port w Gdyni.

Projekt "Live more. Pomerania" został dobrze przyjęty przez uczestników. 

- Fajnie, że województwo się tak promuje. Jestem z warmińsko-mazurskiego, przyjechałem tu na studia i myślę, że zostanę w Trójmieście na dłużej - mówił Jacek, jeden z uczestników targów.
img_0404jpg