Studia

Studia bywają wyzwaniem, ale to też świetny czas na rozwój, na nowe doświadczenia i poznawanie nowych ludzi. Przekonaj się na własnej skórze!

Kalendarz Wydarzeń – Czerwiec 2021

03 .06
Wreszcie nastał czas luzowania obostrzeń pandemicznych! Kiedy na powrót zdjęliśmy maseczki, a lokale otworzyły swoje ogródki i wnętrza, oprócz... (więcej)

Pamiętaj o zdrowiu psychicznym

28 .05
1/4 Polaków cierpi na zaburzenia psychiczne według oficjalnych danych z raportu Rzecznika Praw Obywatelskich. Oznacza to, że w przeciętnej... (więcej)

Imigracja… strategie i rozwiązania – widziane z pomorskiego

23 .03
Cudzoziemcy stali się widoczną częścią naszej polskiej społeczności. Są naszymi sąsiadami, współpracownikami, spotykamy ich na ulicy. W okresie 2014–2019... (więcej)

Wynagrodzenia 2021 – HR, IT, Księgowość i Finanse

03 .03
Rok 2020 wywrócił rzeczywistość biznesową do góry nogami. Powoli jednak w wielu branżach można obserwować próbę powrotu do normalności.... (więcej)

Koszty życia studenta w Trójmieście

24 .02
Co roku staramy się przybliżyć Wam koszty życia w Trójmieście. Jak nowy rok wypada w porównaniu z poprzednim? (tu... (więcej)

Co wpływa na atrakcyjność trójmiejskich uczelni?

01 .01
Na polskich uczelniach studiuje coraz więcej studentów z zagranicy. W roku akademickim 2020/2021 jest to już 85 000 osób.... (więcej)

Dobro w czasach zarazy

18 .12
Czyli “Jak zostać wolontariuszem w czasie pandemii – przewodnik dla początkujących”. Paradoksalnie, to właśnie w trudnych czasach i kryzysowych... (więcej)

Co robić podczas lockdown’u cz.II

16 .11
Wirus nie ustępuje. Jeśli mamy taką możliwość, wracamy do naszych przytulnych domowych biur, piżamowe garniaczki są prane i prasowane.... (więcej)

Pusta lodówka? Zrób zakupy przez Internet!

03 .11
Wraz z jesienią i ochłodzeniem pojawiają się kolejne przypadki izolacji w domach. Mamy zalecania aby ograniczyć kontakty z ludźmi,... (więcej)

Biznesowe inspiracje w Pomorskiem

07 .10
Ostatnie miesiące pokazały nam jak szybko nasze życie może ulec zmianie. Biznesy, które, jak mogłoby się wydawać, świetnie się... (więcej)

Kontakt

Odkryj jeszcze więcej ciekawostek o województwie pomorskim na naszych mediach społecznościowych:

Napisz do nas, jeśli masz pytanie!

Formularz kontaktowy

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych jest AGENCJA ROZWOJU POMORZA S.A. ...

[recaptcha]

lub
media@livemorepomerania.com

Kontakt dla mediów
media@livemorepomerania.com

Możesz również nas odwiedzić:

Agencja Rozwoju Pomorza S. A.

Invest in Pomerania

pokój 12.04 😉

Olivia Business Centre - Olivia Six

ul. Grunwaldzka 472 D

80-309 Gdańsk