Województwo pomorskie promuje się na targach pracy FUTURE 3

Targi pracy FUTURE 3 w gdańskim Amber Expo były pierwszą okazją do zaprezentowania szerszej publiczności projektu promocyjnego województwa pomorskiego “Live more. Pomerania”.

Podczas targów ponad 2600 zarejestrowanych osób głównie z Trójmiasta, ale też z Olsztyna, Koszalina, Torunia i Bydgoszczy, skąd organizowane były bezpłatne dojazdy, miało okazję zapoznać się z ofertami 43 wystawców. Wśród wystawców znaleźli się również przedstawiciele “Live more. Pomerania”.

– Największe targi pracy branży IT na Pomorzu były świetną okazją do pokazania projektu szerszej publiczności i poznania pierwszych reakcji. Dla odwiedzających zorganizowaliśmy mini strefę relaksu, w której można było dowiedzieć się, dlaczego warto zamieszkać i pracować w województwie pomorskim – opowiada Katarzyna Dziewicka z Invest in Pomerania.

Dodatkową atrakcją na stoisku było stanowisko VR, pozwalające uczestnikom na wirtualne zanurzenie się w 6 wybranych pomorskich lokalizacjach w tym m.in. uczestniczenie w przejażdżce rowerowej po Żuławach, przepłynięcie się statkiem po Zatoce Gdańskiej czy spojrzenie z Sea Towers na port w Gdyni.

Projekt “Live more. Pomerania” został dobrze przyjęty przez uczestników.

– Fajnie, że województwo się tak promuje. Jestem z warmińsko-mazurskiego, przyjechałem tu na studia i myślę, że zostanę w Trójmieście na dłużej – mówił Jacek, jeden z uczestników targów.

 

ciekawe artykuły

Dowiedz się więcej o gdyńskiej „dol...

W Trójmieście od lat robi się wiele, by stawało się ośrodkiem innowacji.  Swoje siedziby... (więcej).

Nawet najsilniejsze marki muszą się na...

Silna i bardzo rozpoznawalna marka może, ale wcale nie musi pomagać w przyciąganiu najlepszych... (więcej).

Nieruchomości w Gdańsku to szansa na s...

Gdańsk przyciąga ciekawą ofertą rozrywkową i kulturalną, a piękna architektura i bliskość morza stwarzają... (więcej).

Firma idealna? Pełna kobiet i obcokrajo...

Zespół złożony z samych mężczyzn ma gorsze „osiągi”, niż ten, w którym pracują także... (więcej).