Życie

Coraz częściej zwracamy uwagę na balans pomiędzy życiem prywatnym, a pracą, na jakość powietrza, na to, co oferuje nam otoczenie. Przekonaj się, ile może zaoferować ci pomorskie.

Pomorskie Przyjazne Rodzicom: Współczesne ojcostwo. Elastyczne możliwości.

23 .06
Rola ojca w życiu dziecka jest ważniejsza niż jeszcze niedawno powszechnie się przyjmowało. Społeczne oczekiwania wobec „głowy rodziny” ulegają... (więcej)

Pomorskie Przyjazne Rodzicom: atrakcje dla dzieci na Pomorzu

01 .06
Województwo pomorskie jest jedną z ciekawszych destynacji turystycznych dla rodzin z dziećmi. Plaża i morze to główne zachęty do... (więcej)

Pomorskie Przyjazne Rodzicom: prawa matki na rynku pracy

26 .05
W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na kontynuowanie kariery zawodowej po urodzeniu dziecka. Wejście w wymagającą rolę pracującej... (więcej)

Pomorskie Przyjazne Rodzicom

19 .05
Pomorskie oferuje znacznie więcej niż jedynie rozrywki zorientowane na turystów – region jest też miejscem atrakcyjnym do osiedlenia się... (więcej)

Wynajem mieszkania przez obcokrajowca – wymogi formalne

05 .01
Perspektywy podjęcia pracy lub studiów i migracja wojenna sprawiają, że coraz więcej osób z zagranicy decyduje się na zamieszkanie... (więcej)

Pomorze skazane na sukces

23 .03
W odpowiedzi na kryzys na Białorusi w 2020 roku uruchomiono program Polska. Business Harbour, wspierający relokację pracowników i organizacji... (więcej)

Koszty życia studenta w Trójmieście

24 .02
Co roku staramy się przybliżyć Wam koszty życia w Trójmieście. Jak nowy rok wypada w porównaniu z poprzednim? (tu... (więcej)

Wiosenne porządki. Poradnik dla początkujących.

08 .02
Balkon zamieniony w schowek na sprzęt sportowy, zakupiony w nagłym przypływie fit-ambicji. Piwnica, do której wejść da się już... (więcej)

Koszty życia rodziny z dzieckiem w Trójmieście

25 .01
Marzy Ci się mieszkanie nad morzem? Nie jesteś jedyny! Wiele młodych rodzin z dziećmi i par planujących założenie rodziny... (więcej)

Tematyczne lokale w Trójmieście

18 .01
W przypadku restauracji, kawiarni i barów, to co liczy się najbardziej to dobre jedzenie (i napoje oczywiście). Dlatego szukając... (więcej)
Sprawdź również: