Życie

Coraz częściej zwracamy uwagę na balans pomiędzy życiem prywatnym, a pracą, na jakość powietrza, na to, co oferuje nam otoczenie. Przekonaj się, ile może zaoferować ci pomorskie.

Pomorskie Przyjazne Rodzicom: prawa matki na rynku pracy

26 .05
W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na kontynuowanie kariery zawodowej po urodzeniu dziecka. Wejście w wymagającą rolę pracującej... (więcej)

Pomorskie Przyjazne Rodzicom

19 .05
Pomorskie oferuje znacznie więcej niż jedynie rozrywki zorientowane na turystów – region jest też miejscem atrakcyjnym do osiedlenia się... (więcej)

Wynajem mieszkania przez obcokrajowca – wymogi formalne

05 .01
Perspektywy podjęcia pracy lub studiów i migracja wojenna sprawiają, że coraz więcej osób z zagranicy decyduje się na zamieszkanie... (więcej)

Pomorze skazane na sukces

23 .03
W odpowiedzi na kryzys na Białorusi w 2020 roku uruchomiono program Polska. Business Harbour, wspierający relokację pracowników i organizacji... (więcej)

Koszty życia studenta w Trójmieście

24 .02
Co roku staramy się przybliżyć Wam koszty życia w Trójmieście. Jak nowy rok wypada w porównaniu z poprzednim? (tu... (więcej)

Wiosenne porządki. Poradnik dla początkujących.

08 .02
Balkon zamieniony w schowek na sprzęt sportowy, zakupiony w nagłym przypływie fit-ambicji. Piwnica, do której wejść da się już... (więcej)

Koszty życia rodziny z dzieckiem w Trójmieście

25 .01
Marzy Ci się mieszkanie nad morzem? Nie jesteś jedyny! Wiele młodych rodzin z dziećmi i par planujących założenie rodziny... (więcej)

Tematyczne lokale w Trójmieście

18 .01
W przypadku restauracji, kawiarni i barów, to co liczy się najbardziej to dobre jedzenie (i napoje oczywiście). Dlatego szukając... (więcej)

A journey along the amber route – yesterday and today

09 .01
The gold of the north – amber is nothing more than a fossil tree resin, charmingly shimmering with colors... (więcej)

Świąteczne zakupy: Prezenty z serca kupowane z głową

09 .12
Rozpoczęła się tradycyjna, przedświąteczna gorączka – czas biegania po sklepach w poszukiwaniu prezentów, pieczenia pierników i strojenia domów. Przygotowań... (więcej)
Sprawdź również: