Konferencja GET.NET w Gdańsku

W sektorze IT w województwie pomorskim pracuje już ponad 16 tysięcy programistów, a Trójmiasto stało się zagłębiem konferencji, warsztatów i spotkań programistycznych. To właśnie tutaj odbywa się infoShare, największa konferencja IT w Europie Środkowo-Wschodniej, cykliczne spotkania z cyklu 3camp i konferencje takie jak Scala Wave, 4Developers, IT Nights czy Let’s Manage IT. Teraz czas na piątą edycję konferencji GET.NET. 

 

Konferencja GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku – wiosną w Łodzi, a jesienią w Gdańsku – z inicjatywy firmy Sii. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie związane z technologiami .NET i pokrewnymi w Polsce, które na stałe wpisało się w kalendarz wartościowych wydarzeń branży IT. Już 27 października w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo będzie można posłuchać m.in. o Machine Learning w .NET, tworzeniu aplikacji w Xamarin.Forms i rozwiązaniach Serverless.

Wydarzenie skierowane jest do doświadczonych programistów, testerów, managerów, studentów IT oraz pasjonatów nowych technologii.

Podczas GET.NET 2018 wiedzą z uczestnikami podzieli się 11 prelegentów z całego świata. Tegoroczną edycję otworzy prezentacja pochodzącej z USA Rachel Appel, która poruszy tematy Accessible Design i Programming in Action. Reprezentujący Sii Sławomir Aleksiuk opowie o dodawaniu do aplikacji biznesowej możliwości współpracy w czasie rzeczywistym przy użyciu SignalR. Z kolei Yan Cui, który przyleci do Gdańska z Wielkiej Brytanii, wspomni o bezpieczeństwie w świecie Serverless.

Konferencja GET.NET jest także okazją do nawiązania kontaktów ze znawcami nowych technologii z całej Polski. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma Sii – czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Gdański oddział firmy mieści się w oliwskim kompleksie Olivia Business Centre.

Miasto Gdańsk po raz kolejny zostało patronem honorowym konferencji, a jednym z partnerów jest również Invest in Pomerania.

Rejestracja i szczegółowa agenda wydarzenia dostępne są na stronie https://konferencjaget.net/pl/gdansk.

ciekawe artykuły

Dowiedz się więcej o gdyńskiej „dol...

W Trójmieście od lat robi się wiele, by stawało się ośrodkiem innowacji.  Swoje siedziby... (więcej).

Nawet najsilniejsze marki muszą się na...

Silna i bardzo rozpoznawalna marka może, ale wcale nie musi pomagać w przyciąganiu najlepszych... (więcej).

Nieruchomości w Gdańsku to szansa na s...

Gdańsk przyciąga ciekawą ofertą rozrywkową i kulturalną, a piękna architektura i bliskość morza stwarzają... (więcej).

Firma idealna? Pełna kobiet i obcokrajo...

Zespół złożony z samych mężczyzn ma gorsze „osiągi”, niż ten, w którym pracują także... (więcej).