Konferencja GET.NET w Gdańsku

W sektorze IT w województwie pomorskim pracuje już ponad 16 tysięcy programistów, a Trójmiasto stało się zagłębiem konferencji, warsztatów i spotkań programistycznych. To właśnie tutaj odbywa się infoShare, największa konferencja IT w Europie Środkowo-Wschodniej, cykliczne spotkania z cyklu 3camp i konferencje takie jak Scala Wave, 4Developers, IT Nights czy Let’s Manage IT. Teraz czas na piątą edycję konferencji GET.NET. 

 

Konferencja GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku – wiosną w Łodzi, a jesienią w Gdańsku – z inicjatywy firmy Sii. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie związane z technologiami .NET i pokrewnymi w Polsce, które na stałe wpisało się w kalendarz wartościowych wydarzeń branży IT. Już 27 października w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo będzie można posłuchać m.in. o Machine Learning w .NET, tworzeniu aplikacji w Xamarin.Forms i rozwiązaniach Serverless.

Wydarzenie skierowane jest do doświadczonych programistów, testerów, managerów, studentów IT oraz pasjonatów nowych technologii.

Podczas GET.NET 2018 wiedzą z uczestnikami podzieli się 11 prelegentów z całego świata. Tegoroczną edycję otworzy prezentacja pochodzącej z USA Rachel Appel, która poruszy tematy Accessible Design i Programming in Action. Reprezentujący Sii Sławomir Aleksiuk opowie o dodawaniu do aplikacji biznesowej możliwości współpracy w czasie rzeczywistym przy użyciu SignalR. Z kolei Yan Cui, który przyleci do Gdańska z Wielkiej Brytanii, wspomni o bezpieczeństwie w świecie Serverless.

Konferencja GET.NET jest także okazją do nawiązania kontaktów ze znawcami nowych technologii z całej Polski. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma Sii – czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Gdański oddział firmy mieści się w oliwskim kompleksie Olivia Business Centre.

Miasto Gdańsk po raz kolejny zostało patronem honorowym konferencji, a jednym z partnerów jest również Invest in Pomerania.

Rejestracja i szczegółowa agenda wydarzenia dostępne są na stronie https://konferencjaget.net/pl/gdansk.

ciekawe artykuły

Jak napisać CV, tak aby oczarować pomorskie firmy?

Praca na Pomorzu staje się interesującą perspektywą dla coraz większej liczby Polaków, jak również... (więcej).

Dlaczego warto pracować i studiować równocześnie? Możliwości w Trójmieście

Trójmiasto to jeden z najbardziej atrakcyjnych kierunków nie tylko turystycznych, ale także edukacyjnych i... (więcej).

Obcojęzyczne Trójmiasto – sprawdź jakie możliwości rozwoju mają obcokrajowcy

Trójmiasto to jedno z najlepszych miejsc do życia w Polsce. Bliskość morza, bogata oferta... (więcej).