Konferencja GET.NET w Gdańsku

W sektorze IT w województwie pomorskim pracuje już ponad 16 tysięcy programistów, a Trójmiasto stało się zagłębiem konferencji, warsztatów i spotkań programistycznych. To właśnie tutaj odbywa się infoShare, największa konferencja IT w Europie Środkowo-Wschodniej, cykliczne spotkania z cyklu 3camp i konferencje takie jak Scala Wave, 4Developers, IT Nights czy Let’s Manage IT. Teraz czas na piątą edycję konferencji GET.NET. 

 

Konferencja GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku – wiosną w Łodzi, a jesienią w Gdańsku – z inicjatywy firmy Sii. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie związane z technologiami .NET i pokrewnymi w Polsce, które na stałe wpisało się w kalendarz wartościowych wydarzeń branży IT. Już 27 października w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo będzie można posłuchać m.in. o Machine Learning w .NET, tworzeniu aplikacji w Xamarin.Forms i rozwiązaniach Serverless.

Wydarzenie skierowane jest do doświadczonych programistów, testerów, managerów, studentów IT oraz pasjonatów nowych technologii.

Podczas GET.NET 2018 wiedzą z uczestnikami podzieli się 11 prelegentów z całego świata. Tegoroczną edycję otworzy prezentacja pochodzącej z USA Rachel Appel, która poruszy tematy Accessible Design i Programming in Action. Reprezentujący Sii Sławomir Aleksiuk opowie o dodawaniu do aplikacji biznesowej możliwości współpracy w czasie rzeczywistym przy użyciu SignalR. Z kolei Yan Cui, który przyleci do Gdańska z Wielkiej Brytanii, wspomni o bezpieczeństwie w świecie Serverless.

Konferencja GET.NET jest także okazją do nawiązania kontaktów ze znawcami nowych technologii z całej Polski. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma Sii – czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Gdański oddział firmy mieści się w oliwskim kompleksie Olivia Business Centre.

Miasto Gdańsk po raz kolejny zostało patronem honorowym konferencji, a jednym z partnerów jest również Invest in Pomerania.

Rejestracja i szczegółowa agenda wydarzenia dostępne są na stronie https://konferencjaget.net/pl/gdansk.

ciekawe artykuły

Juwenalia w Trójmieście – szansa na świetną rozrywkę dla żaków!

Maj co roku stanowi czas świętowania trójmiejskich studentów i miłośników doskonałej muzyki. Znaczna część... (więcej).

Czym jest BSS (Business Services Sector) oraz jakie są pespektywy jego rozwoju?

Gospodarka i rynek pracy w województwie pomorskim znacznie zmieniły się w ostatnich latach. Dziś... (więcej).

Komunikacja miejska w Trójmieście – zobacz jak proste jest poruszanie się miedzy miastami!

Trójmiejska komunikacja publiczna jest wyjątkowa na tle całego kraju. W końcu łączy ze sobą... (więcej).

Nietypowe kierunki studiów – sprawdź oferty edukacyjne uczelni publicznych w Trójmieście

Trójmiasto to naprawdę ciekawe miejsce do studiowania. Na 24 uczelniach oferujących około 275 kierunków... (więcej).