Pomorskie odwiedziło Toruń, Białystok, Katowice i Szczecin

InfoShare Roadshow za nami! Projekt, dzięki któremu zostały zorganizowane warsztaty technologiczne w czterech polskich miastach. 

Doświadczeni deweloperzy podzielili się swoją wiedzą – opowiadali między innymi o tym, z jakich bibliotek i mechanizmów korzystają podczas tworzenia wydajnego i skalowalnego oprogramowania. Oprócz części merytorycznej, był też czas na wymianę doświadczeń i rozmowę z prelegentami przy pizzy i piwie. Partnerem wydarzenia była również kampania “Live More. Pomerania”, która zaaranżowała strefy chilloutu, w których uczestnicy mogli odpocząć pomiędzy warsztatami oraz poznać ciekawostki dotyczące województwa pomorskiego. Dodatkową atrakcją na stoisku było stanowisko VR, pozwalające uczestnikom na wirtualne odwiedziny na Pomorzu.

– W ramach trasy po Polsce odwiedziliśmy Toruń, Białystok, Katowice i Szczecin – łącznie przebyliśmy aż 1988 kilometrów! Z ankiety, którą przeprowadziliśmy podczas wydarzenia wynika, że najbardziej Wam się poziom merytoryczny i atmosfera warsztatów, a całość meetup-u oceniliście średnio na 8,6/10 – komentuje InfoShare Roadshow Marta Grzyb. – Bardzo Nas to satysfakcjonuje i jednocześnie motywuje do dalszej pracy.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego w przyszłości planowana jest kontynuacja tego typu spotkań.

ciekawe artykuły

Jak napisać CV, tak aby oczarować pomorskie firmy?

Praca na Pomorzu staje się interesującą perspektywą dla coraz większej liczby Polaków, jak również... (więcej).

Dlaczego warto pracować i studiować równocześnie? Możliwości w Trójmieście

Trójmiasto to jeden z najbardziej atrakcyjnych kierunków nie tylko turystycznych, ale także edukacyjnych i... (więcej).

Obcojęzyczne Trójmiasto – sprawdź jakie możliwości rozwoju mają obcokrajowcy

Trójmiasto to jedno z najlepszych miejsc do życia w Polsce. Bliskość morza, bogata oferta... (więcej).